TRADICE MALÝCH SEDLÁKŮ POKRAČUJE

Jsme malé rodinné vinařství, kde se dědí tradiční výroba vína z otce na syna. V našem výrobním sklepě nás učil vinařit děda Antonín (1921), otec Pavel (1951) a nyní tady hospodaří Patrik (1973) a Pavel (1977) Komárkovi.

Jsme vinařství založené na tradici předků! Zdědili jsme vinice, sklep i vášeň k vínu! Neumíme hezké pohádky, vznešené příběhy, jen poctivou práci. Sveřepost a hrdost, to najdete u nás i v našem víně!

Víno se rodí ve vinici a tam je převaha poctivé, specializované, náročné ruční práce, kterou chceme ohodnotit. Víno, které vyrábíme, Vám nemusí chutnat po prvním doušku, ale abyste, to co děláme, pochopili, je třeba vydržet a s otevřenou myslí ochutnat i podruhé.
Jen zdravé hrozny můžou dát prvotřídní kvalitu!
Vracíme se zpět, zpět ke kořenům!

V čem tkví podstata vína? U nás jednoznačně v tradici, kultuře a přírodním moku plném zdraví prospěšných látek. Víno pijeme proto, abychom se povznesli a ne abychom upadli.

Chcete-li "ne-vinnou" Coca-Colu, nakupujte v supermarketech, chcete-li poctivé moravské víno, za kterým stojí náš "ksicht", jsme připraveni....myslet globálně

...pracovat lokálně

...vyrábět individuálně